Penisex maisto papildas vyrams 40 vnt.

Kaina: 16,59 €
Į krepšelį:


Penisex vitaminai vyrams 40 vnt. - maisto papildas sukurtas specialiai JAM – suteikti jėgos ir ištvermės naujai aistrai meilėje ir gyvenime. Vartokite 3 kapsules per dieną ir netrukus pajusite, kaip pagerėja Jūsų meilės akto kokybė, padidėja libido, ištvermė bei pailgėja mylėjimosi laikas. Sustiprinkite erekcija bei bendrą savijautą su Penisex maisto papildu vyrams. Pakuotėje rasite 40 kapsulių.

Penisex maisto papildo vyrams sudėtis:
L-argininas-hidrochloridas, kofeinas/kofeinas, Hafer-Extrakt/avižų ekstraktas 10:1 (Extraktionsmittel H2O), L-askorbinsäure/askorbo rūgštis, Seekieferrinden-Extrakt/jūrinės pušies žievės ekstraktas 10:1 (Pinus pinaster), cinkglukonatas, DL -alfa-tokoferilacetatas, folio rūgštis, folio rūgštis, natrio selenitas / natrio selenitas, chromo (III) chloridas, želatina, mikrokristalinė mikrokristalinė celiuliozė / užpildas mikrokristalinė celiuliozė, Trennmittel Magnesiumsalze der Speisefettsäuren / atskiriamoji medžiaga magnio dioksidas 1. ir indigotinas (E 132) / dažiklis titano dioksidas (E 171) ir indigotinas (E 132)

1-oje „ Penisex “ kapsulėje yra:
L-Argininas (L-arginine), 248 mg,
Kofeinas (Caffeine), 216 mg,
Vitaminas C (Ascorbid acid), 36 mg,
Cinkas (Zinc), 5,1 mg,
Polifenolis (Polyphenolen), 21 mg,
Vitaminas E (Vitamin E), 3,3 mg,
Folio rūgštis (Folic Acid), 180 µg
Selenas (Selen), 150 µg
Chromas (Chromium), 90 µg

Vitaminai vyrams Penisex vartojimi:
Gerti ne daugiau kaip po 1 kapsulę 3 kartus dienoje. Kapsulę reikia nuryti ir užgerti pilna stikline vandens. Šį maisto papildą galima vartoti kiekvieną dieną ilgą laiko tarpą. Prieš pradėdami vartoti produktą, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Nevartokite produkto, jeigu pasireiškė šalutiniai pojūčiai ar esate alergiški, bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Maisto papildas Penisex JoyDivision yra skirtas tik suaugusiems vyrams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršikyte nustatytos paros dozės.

Grynasis kiekis: 14,6 g (40 kapsulių)
Gamintojas: JoyDivision international AG. Hannover Germany

Galioja iki: 2023
Gamintojas: Made in Germany

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!