POWERtabs 10 vnt

Kaina: 41,99 €
Į krepšelį:


POWERtabs 10 vnt. - maisto papildas vyrams sustiprinantis erekciją ir galintis išspręsti potencijos problemas. Vyriškas maisto papildas yra veiksmingas būdas sustiprinti erekciją. Powertabs yra užsirekomendavęs maisto papildas, sulaukęs daugybės klientų tik puikių atsiliepimų. Vos viena Powertabs kapsulė ir po vienos valandos jūs jau būsite pasiruošęs nustebinti savo partnerę. Mum dėkoti nereikia, jums padekos jūsų asntroji pusė.

POWERtabs 550 mg vienos kapsulės sudėtis:
50 mg Condonopsis, 55 mg Rosea Rhodiola, 5 mg Eucommia, 40 mg Cuscuta, 50 mg kapsulės, 40 mg Rubus, 35 mg Lycium, 35 mg Dang Gui, 35 mg Schisandra, Cimonna2 Rehmanna, 30 mg2 Žievė, 20 mg Achyranthes, 20 mg Biota Seds, 20 mg Dioscorea, 10 mg Jujube, 10 mg Atractylodes, 10 mg Cherokee erškėtuogių, 10 mg Cornus, 10 mg White Bijūno šaknis, 5 mg Astragalus, 5 mg Fleece-Flower Root , 5 mg Gingko, 5 mg saldymedžio, 5 mg Poygala. pati kapsulkė pagaminta iš želatinos ir glicerino.

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Grynasis kiekis: 5,5 g (10 kapsulių)
Gamintojas: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Galioja iki: 2023
Gamintojas: Herb Supply

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!