POWERtabs 2 vnt.

Kaina: 10,99 €
Į krepšelį:


POWERtabs 2 vnt. - yra vienas iš pačių stipriausių ir efektyviausių prieinamų maisto papildų, stiprinančių seksualinę aistrą penio erekcijos galimybes. Poveikis yra greitas (per 1 val.) ir trunka iki 24 val., kas leidžia vyrams su erekcijos sunkumais atgauti seksualinių santykių spontaniškumą. Pastovus vartojimas duoda ilgalaikį seksualinės aistros ir ištvermės sustiprėjimą.

PowerTabs 550 mg kapsulės sudėtis: 55 mg Rosea Rhodiola, 50 mg Condonopsis, 5 mg Eucommia, 40 mg Cuscuta, 50 mg kapsulės, 40 mg Rubus, 35 mg Lycium, 35 mg Dang Gui, 35 mg Schisandra, Cimonna2 Rehmanna, 30 mg2 Žievė, 20 mg Achyranthes, 20 mg Biota Seds, 20 mg Dioscorea, 10 mg Jujube, 10 mg Atractylodes, 10 mg Cherokee erškėtuogių, 10 mg Cornus, 10 mg White Bijūno šaknis, 5 mg Astragalus, 5 mg Fleece-Flower Root , 5 mg Gingko, 5 mg saldymedžio, 5 mg Poygala, kapsulės apvalkalo sudedamosios dalys: želatina ir glicerinas.

Vartojimas: 1 kapsulė, 1 val. prieš lytinius santykius. Nevartokite daugiau nei 2 kapsulių per 24 valandas.

ĮSPĖJIMAS: papildas, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Grynasis kiekis: 1,1 g (2 kapsulių)
Gamintojas: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Galioja iki: 2023
Gamintojas: Herb Supply EU

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!