Freedom Normal tamponai 10 vnt.

Kaina: 8,80 €
Į krepšelį:


Freedom Normal moteriški tamponai 10 vnt. - naujos kartos šiuolaikinėms moterims sukurti tamponai suteikia ne tik patikimą apsaugą kritinėmis dienomis, bet ir neleidžia atsisakyti įprastų pomėgių ir planų! Sportuokite, plaukite baseine, šokite ar atsipalaiduokite paplūdimyje.

Nusiplaukite rankas muilu
Išimkite tamponą iš pakuotės
Sausą tamponą sudrėkinkite švariu vandeniu ir kruopščiai išspauskite, kad būtų užtikrintas maksimalus įsisavinimas (taip pat galite naudoti specialų gelio lubrikantą, nedidelį tepalo kiekį tampono viršuje)
Su viena ranka praversite lytines lūpas, o kitos rankos pirštu įstatykite tamponą į makštį. Jeigu jūs nejaučiate istatyto tampono, tuomet reiškia jį įdėjote teisingai.

Kaip ištraukti Freedom tamponą:
Nusiplaukite švariai rankas
Pritūpkite
Pirštu aptikite tamponą ir palengva ištraukite.
Naudokite tamponą tik 1 kartą
Naudojant Freedom tamponą lytinių santykių santykių metu, jį reikėtų ištraukti po lytinio akto praėjus 15-20 min.

Tamponai patvirtinti ginekologų ir testuoti dermatologų.

Šių Freedom tamponų išskirtinumas yra ypatingai minkštoje inovatyvioje medžiagoje, kurios pagrindinę sudedamają dalį sudaro poliuretano putos (medic. porolonas) ir patogi bei unikali širdies forma. Tamponas yra ištraukiamas ne virvelės pagalba, o specialios skylutės, kuri randasi tamponio viduryje. Tamponai-kempinėlės yra praktiškai nematomi net ir naudojant ploniausią apatinį trkotaža arba net nedivint jo visai. Teisingai įstatytas tamponas leis jums jaustis užtikrintai, nes jūs jo nejausite sportuojant, pirtyje, plaukiojant baseine ar užsiimant lytiniais santykiais.

FREEDOM tamponai yra dviejų tipų, tai su įprastu sugeriamumu (normal) kurie yra skirti vidutinės gausos kraujavimui, arba skirti mažesnės gausos kraujavimui sulaikyti ir jie vadinami (MINI). Tamponai apsaugos ne tik nuo kraujo pratekėjimo, bet ir nuo skleidžiamo nemalonaus kvapo.

Šie tamponai yra sukurti Vokietijoje kartu su dermatologais bei medicinos ekspertais. Freedom tamponų medžiaga yra visiškai saugi ir nekenksminga. Jie nedžiovina intymios gleivinės ir nepažeidžia jautrių moters audinių tampono išėmimo ar įdėjimo metu.

Išbandykite ir pakeiskite savo kasdieninę rūtiną tomis dienomis!

Gamintojas: JoyDivision Vokietija

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!