Durex Performa

Kaina: 0,75 €
Į krepšelį:


Durex Performa - prezervatyvai ilgiau trunkančiam malonumui. Specialus lubrikantas (Noxinol-9) atitolin ejakuliaciją ir padės mėgautis maloniais pojučiais ilgiau. Naujasis Durex Performa prezervatyvų pavadinimas yra Extended Pleasure. Jeigu jus vargina priešlaikinė ejakuliacija, negalite kontroliuoti sėklos išsiveržimo, tai šie sargiai jums puikiai tiks. O galbūt tiesiog norite ilgesnio nei įprastai lytinio akto? Išeitis ejakuliacija atitolinantys prezervatyvai. O jeigu jums Durex Performa prezervatyvų poveikis pasirodys per silpnas, tuomet siūlome įsigyti į pagalbą uždelsėjus. Juos rasite skyrelyje uždelsėjai.

Ilgis: 205mm Plotis: 56mm Sienelė: 0.065mm
Pagaminta iš: Latekso
Galioja iki: 2024
Parduodama: Vienetais
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.

Vienetų skaičius Vieneto kaina
nuo 1 iki 19 0,75 € / 2,59 Lt
nuo 20 iki 49 0,66 € / 2,28 Lt
nuo 50 iki 99 0,60 € / 2,07 Lt
nuo 100 iki daugiau 0,59 € / 2,04 Lt

Nuolaida. Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami po 1 vnt.), vieneto kaina mažėja (žr. lentelėje). Prekės gali būtų užsakomos skirtingais kiekiais ir skirtingų gamintojų. Kaina bus skaičiuojama nuo bendrai užsakytų prekių kiekio. Ir visai nesvarbu ar jūsų pasirinktos prekės bus vienos rūšies ar visos skirtingų rūšių, vis tiek gausite maksimalią kiekio nuolaidą!

Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!