Lelo HEX Original prezervatyvai

Kaina: 1,45 €
Į krepšelį:


"LELO HEX ™" prezervatyvai pasižymi ypatingu atsparumu, bet kokiems pažeidimams, taipogi neįprastai plona sienele, kad jaustumetės kuo natūraliau. O revoliucinė šešiakampė sargio struktūrą suteiks abiems partneriams daug malonių pojūčių.
Kogero tai pati didžiauia naujiena per paskutinius 10 metų prezervatyvų riunkoje. Inovatyvi šešiakampė forma prezervatyvui suteikia neįtikėtiną tsparumą bet kokiems pažeidimams. Prezervatyvo paviršiuje rasite net 350 simetriškai išsideščiusių šių šešiakampių figurų, kurios padės perduoti partnerio kuno šilumą ir taip suteiks jausmą lyg prezervatyvo nebūtų. Lelo Hex sargiai yra šike tiek lubrikuoti, bei pagaminti iš itin plono latekso, kurio sienlelės yra tik 0,045 mm.

Ilgis: 189mm Plotis: 54mm Sienelė: 0,045mm
Pagaminta iš: Latekso
Galioja iki: 2025-03
Parduodama: Vienetais
Gamintojas: Lelo. Švedija

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!